Залишити запит

  Об'єкти компанії

  Будинок

  приватний

  Бізнес-центр

  “КУБ”

  Завод

  “Інтер Керама”

  Проєктування об'єктів виробничого та невиробничого призначення - один з основних етапів, що закладає і визначає естетичну концепцію, гармонійне поєднання з навколишнім середовищем, експлуатаційні характеристики конструкції, їх міцність, жорсткість, надійність, економічність та енергоефективність. Компанія ПОРТАЛ-груп використовує в цьому напрямі новітні технології, спеціальні програми проєктування об'єктів, ефективно поєднуючи їх із досвідом роботи, знаннями, аналізом інформації. Фахівці проєктувальники мають високу професійну репутацію, багаторічний досвід у розробленні проєктів різного призначення, підготовці та веденні технічної документації, не допускають помилок або прорахунків, розуміючи, що вони можуть призвести до неприпустимих наслідків.

  Промислове та цивільне проєктування.

  У полі діяльності фахівців ПОРТАЛ-груп лежать об'єкти сфери матеріального виробництва:

  • трансформаторні підстанції, насосні станції перекачування стічних вод, насосні станції перекачування питної води, елеватори для зберігання зернових, заводи з виробництва та збірки вікон і фурнітури, тощо.

  інфраструктурні об'єкти:

  • житлові багатоквартирні комплекси, котеджі, таунхауси, торговельно-офісні та торговельно-розважальні об'єкти тощо.

  Підсумком роботи фахівців компанії над проєктами будівельних об'єктів є знаходження оптимального варіанту, що пов'язує технологічну та енергетичну ефективність, екологічну безпеку та інші особливості цих об'єктів.