Група компаній "ПОРТАЛ-груп" виконує проєктування і будівництво промислових об'єктів, торговельно-розважальних центрів, об'єктів комерційної нерухомості, житлового та котеджного будівництва, з урахуванням новітніх енергозберігальних технологій і матеріалів.

    Ми впроваджуємо найкращі сучасні технології в галузі будівництва для всеосяжного задоволення ідей і проектів наших замовників. Пріоритетне значення ми приділяємо розвитку ефективних енергоощадних технологій і матеріалів, прагнемо до підвищення рівня розвитку технології будівельного виробництва, впровадження інноваційних технологій, що дають змогу будувати якісно, швидко, із сучасними вимогами до енергоефективності зведених будівель.

    Компанія виконує такі види будівельно-монтажних робіт: земляні, бетонні, цегляне мурування стін і перегородок, виготовлення і монтаж металоконструкцій, антикорозійний захист конструкцій, влаштування покрівель, оздоблювальні та гідроізоляційні роботи, проєктування, виготовлення та монтаж світлопрозорих фасадних систем, зведення фасадів із сендвіч-панелей заводської збірки, утеплення фасадів, навісні вентильовані фасади.

    Досвід роботи компанії "ПОРТАЛ-груп" на будівельному ринку - понад 55 об'єктів, побудованих нами і з нашою участю (приблизна кількість використаних матеріалів: стінові панелі - понад 85 000 м2, матеріали для утеплення та фасадних робіт - понад 146 000 м2, матеріали для покрівлі - понад 70 000 м2) - дає змогу розв'язувати завдання комплексно, гарантує якість робіт і високий рівень сервісу, надання технічних консультацій кваліфікованих конструкторів-розробників за техніко-експлуатаційними характеристиками та використанням пропонованих матеріалів і систем. Побудовані компанією об'єкти знаходяться по всій території України.

    Компанія "ПОРТАЛ-груп" має багаторічний досвід спеціалізації з постачання енергозберігаючих і ресурсозберігаючих технологій та їх реалізації на будівельному ринку України.

    Основне кредо будівельної компанії "ПОРТАЛ-груп" - надійне, своєчасне і якісне надання будівельних послуг Замовнику.